Od września ruszyła sprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej budowanej w Kolbuszowej. „Kolbuszowa Park” powstanie przy ul. Obrońców Pokoju, w okolicy Urzędu Miasta i Gminy. Na sprzedaż wystawiono 60 nowych mieszkań.

Rosnące zainteresowanie mieszkaniami z rynku pierwotnego w Kolbuszowej wpłynęło na powstanie nowej inwestycji. Przy ul. Obrońców Pokoju rozpoczęła się budowa dwóch IV-kondygnacyjnych bloków wielorodzinnych w ramach inwestycji „Kolbuszowa Park”. Łącznie zrealizowanych zostanie 60 mieszkań w metrażach od 26 do 65 m2. Każde z nich posiadać będzie od 1-3 pokoi i co najmniej jeden balkon. Mieszkańcy parteru dysponować będą także własnymi ogródkami.

Dla każdego z mieszkań przewidziano komórkę lokatorską oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe na terenie osiedla. Obydwa budynki wyposażone będą w windy umożliwiające dostęp do każdej kondygnacji. W ramach inwestycji na osiedlu zamontowane zostanie oświetlenie, w postaci latarni i słupków oświetleniowych, a także trzepak, ławki oraz plac zabaw dla dzieci. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2022 r., przeniesienie praw własności na Nabywców na III kwartał 2022 r.

Nową inwestycję buduje mielecki deweloper – Centro-Bud Development sp. z o. o . sp. k. Spółka ma już na swoim koncie m. in. takie inwestycje jak Budynki Wielorodzinne przy ul. Warneńczyka, Zygmuntowskiej, Dąbrówki czy Domy Jednorodzinne przy ul. Szarych Szeregów w Mielcu. Oprócz „Kolbuszowa Park”, Spółka planuje uruchomić nowe inwestycje w Mielcu i Rzeszowie.

Źródło: www.kolbuszowapark.pl